İnsülin Pompasını Gizlemek için Kolay Yöntemler

İnsülin Pompasını Gizlemek için Kolay Yöntemler

İnsülin pompası takmak birazcık bazal yapmanın ve insülini tam anlamıyla gün boyu yanınızda tutmanın mükemmel bir yolu olabilir. İnsülin pompaları daha minik, daha şık ve daha aerodinamik olmaya devam ediyor, sadece bu süslü minik aleti günlük moda seçeneklerine sığdırmak zor olabilir.

Tercihiniz buysa pompanızı nasıl gizlice saklayabilirsiniz? İster inanın ister inanmayın, insülin pompasını saklamanın kolay yolları vardır. Tarzınızı feda etmeden diyabet cihazlarınızı gizli tutabilecek bazı moda nipler, tutaçlar ve aksesuarlar var.

Aşağı daraltın. Hususi bir insülin pompası saklayan bir eşarp bulmanız gerekmez. Günlük moda eşarplarınızı diyabet cihazlarınız için kamuflaj olarak kullanabilirsiniz. Cihazlarınızı bir sonsuzluk fularının kumaş halkalarına klipsleyin yada tıbbi ekipmanınızın üstüne örmek için kumaşı kullanın.

Cep gücü Cepli elbiseler, CGM alıcılarından telefonlara ve insülin pompalarına diyabet cihazları yerleştirmek için muhteşem bir seçimdir (borunun içinden sokmak için cebin üst tarafındaki minik bir deliğe yerleştirin). Sadece cepler elbiseler için değildir. Ek olarak, keseli  iç çamaşırları (erkekler ve hanımefendiler için!) Ve sütyenleri de  satın alabilirsiniz.

Bir jartiyer al. Cihazları saklamak için jartiyer yaygın olarak kullanılır, sadece problem olmaksızın ayakta kalabilen birini bulmak zor olabilir. Bireysel insülin pompası şirketlerinde de (bunun şeklinde) bulunabilir, sadece mühim olan, gece için dışarı çıkmadan ilkin evde bir tecrübe etme yapmaktır.

Çorapla. Kimi zaman pompanızı cildinize yakın tutmak rahatsız edici olabilir, fakat şükür ki bunun için süratli bir çözüm var: bebek çorapları. Bir çift ucuz bebek çorabı satın alın ve pompanızı bunlardan birine yapıştırın. Cildinizi korumak için kafi bir bariyerdir ve dikkatli gizleme için bir sütyen yada başka bir iç çamaşırına dikkatlice tutturulabilir.

Kemerini çıkar. İnsülin pompasını saklamak için kemeri kullanmanın birkaç yolu vardır.İnsülin kemeri satın alabilirsiniz.Kemerler aerodinamik ve modaya uygundur, çeşitli renklerde mevcuttur.

Cihazlarınızı daha rahat giymek için kullandığınız öteki araçlarınızı ve püf noktalarınız var ise bu tarz şeyleri yorum bölümünde paylaşın! Bu tarz şeyleri bilmeyen insanlara destek olabilirsiniz.

Paylaşın:
 • 1
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
  1
  Share

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*